Wszyscy, którzy odprowadzają podatki, mogą przekazać 1% na rzecz wybranej organizacji. Możecie w ten sposób pomóc, również nam.
Przekazanie 1% podatku nie jest skomplikowane. Wystarczy wpisać nasz numer KRS podczas wypełniania zeznania rocznego PIT. 

Nasze działania nie byłyby tak ciekawe i urozmaicone, gdyby nie Wasze wsparcie. Każda złotówka przybliża naszych podopiecznych do celu – bezpiecznego życia, wolnego od nałogu. Podjęcie walki o samego siebie jest już niesamowitym wyzwaniem. Nasi bohaterowie walczą o to, co najcenniejsze – miłość i akceptację.
O to, by ich życie nabrało wartości, które są dla nich budujące, a nie destrukcyjne, jak do tej pory. Aby tego dokonać, potrzebują wsparcia terapeutów i zróżnicowanego otoczenia. Nasza działalność to wypełnienie grafiku dnia od samego rana, do nocy. Spotkania z ciekawymi ludźmi, wydarzenia kulturalne i sportowe. Nie ukrywamy, iż wiąże się to z ogromnym nakładem finansowym, ale wiemy również, że każda wydana złotówka jest tego warta. Będziemy ogromnie wdzięczni, jeżeli podczas wypełniania deklaracji podatkowej zechcecie przeznaczyć 1% na właśnie naszą Fundację.

KRS: 0000145482