Przede wszystkim pomagamy. Troska o innych to dla nas najważniejszy cel. Chcemy, aby każdy odnalazł swoją drogę. Niejednokrotnie bywa trudno. Wówczas każdy potrzebuje wsparcia. Drugiej osoby. Jesteśmy zawsze. Jesteśmy tu dla Ciebie. Nie bój się prosić o pomoc. Nie bój się pokazać słabości. Wszyscy je mamy.

Dom dziecka

Dom Dziecka

Dom dla dzieci powyżej 13 roku życia, które wymagają specjalistycznej opieki i rehabilitacji.

Ośrodek terapii

Ośrodek terapii

 Wiemy, jak jest trudno. Wiemy, że nie trwa to chwilę. Ale mamy misję. Chcemy pomóc Tobie i Twoim bliskim. Podaj nam rękę, a my pokażemy Ci jak na nowo odzyskać wiarę i sens życia.

Poradnie leczenia uzależnień

Poradnie leczenia uzależnień

W naszej poradni leczenia uzależnień początkowo skupiamy się na uświadomieniu choremu jego problemu, aby zrozumiał, gdzie znajduje się przyczyna.

Piknik rodzinny z nadzieją

Piknik rodzinny z nadzieją

Każdego roku organizujemy piknik rodzinny z Nadzieją. Zależy nam, na budowaniu relacji z naszymi podopiecznymi i ich rodzinami. Wzajemna troska jest dla nas bardzo ważna.

Bieg mikołajkowy z nadzieją

Bieg mikołajkowy z nadzieją

Co roku biegamy dobro! W biegu mikołajkowym biorą udział zarówno mali jak i duzi. Gdzie biegamy? Wszędzie! Samodzielnie wybierasz trasę 6 km. Dołącz do nas!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny

W Punkcie Konsultacyjnym ds. Uzależnień „Nadzieja” pomagamy diagnozować problemy dziecka w zakresie uzależnień, wspieramy oraz planujemy dalsze kroki.

Profilaktyka

Profilaktyka

Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzaleznień „Nadzieja” prowadzi szkolenia na temat uzależnień od środków psychoaktywnych oraz form pomocy osobom z problemem uzależnienia.

Kawiarnia klimczówka

Kawiarnia klimczówka

Stworzyliśmy kawiarnię Klimczokówka by pomagać i cieszyć. Pijąc kawę i jedząc ciastko wspierasz tych, którzy tego potrzebują.

Poradnia psychologiczna

Kawiarnia klimczówka

Rodziny osób uzależnionych oraz sami uzależnieni potrzebują wsparcia jeszcze silniej. Wszyscy zasługują na wysłuchanie i pomoc. Jesteśmy dla Was.