Zapraszamy na 7. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją

Kiedy – 3-5 grudnia 2021 r.

Gdzie – WSZĘDZIE,  każdy uczestnik indywidualnie wybiera trasę biegu

Jaki dystans – 6 km

Jak się zarejestrować – https://bgtimesport.pl

Zapraszamy do udziału w 7. Biegu Mikołajkowym z Nadzieją. Po raz drugi wydarzenie będzie miało wyjątkową wirtualną odsłonę.

Na każdego uczestnika, który pokona dystans 6 km na dowolnie wybranej trasie w terminie 3-5.12.2021 r. i udokumentuje swoją aktywność (przesyłając do dnia 8 grudnia 2021 roku do godz. 15.00 na adres fundacja@nadzieja.bielsko.pl zdjęcia lub print screen z aplikacji bądź z zegarka) czeka medal.

Jak co roku nagrodzimy również biegające elfy, Mikołaje, renifery i inne zimowe postacie – czekamy na zdjęcia na fundacja@nadzieja.bielsko.pl.

Zapraszamy do udziału Małych i Dużych, tych którzy biegają i tych którzy preferują spacer.

Brak opłat startowych.

Bieg został zorganizowany w ramach zadania VII Bieg Mikołajkowy z Nadzieją dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Bielsko-Biała.

Podobnie jak w ubiegłym roku, 7. Biegowi Mikołajkowemu towarzyszy akcja BIEGAMY DOBRO – zbieramy herbaty owocowe, które przekażemy wraz z kartkami świątecznymi podopiecznym domów pomocy społecznej i pacjentom szpitali w Bielsku-Białej. Herbaty można zostawiać w Klimczokówce (Bielsko-Biała ul. Zapora 100, wejście od strony parkingu) lub w Ośrodku Nadzieja (Bielsko-Biała ul. Barkowska 167c, wejście od strony biura), gdzie zostały przygotowane pudła z napisem BIEGAMY DOBRO. Wspólnie możemy podarować odrobinę ciepła i świątecznej atmosfery.

Rejestracja https://bgtimesport.pl

Regulamin VII Biegu Mikołajkowego z Nadzieją